Фермерські теплиці

Всі наші теплиці виконані відповідно до стандартів та сертифікатів якості.

Надійні ,практичні та довговічні,за прийнятними цінами.Приймаємо замовлення на виготовлення теплиць індивідуальних розмірів.

Каркас виготовлений із круглої чорної сталевої труби ДУ 32 (зовнішній діаметр 42.3 мм) та ДУ 25 (зовнішній діаметр 33.5 мм) (ГОСТ 2767 *) .Товщина стінки 3мм.

Каркас ретельно обробляється двома шарами грунтовки та третій шар наноситься  спеціальна фарба,яка містить в своєму складі потужний комплекс антикорозійних пігментів.

Торцеві сторони обшиті якісним полікарбонатом товщиною.Каркас теплиці під замолення накривається багатосезонною плівкою з зовнішньої та внутрішнії сторони ферм ( Грецького виробництва),таким чином здійснюється "ефект Термос" або ж полікарбонатом будь-якої товщини.  

У стандартній комлектації конструкція із торцевих сторін має три віконних та одні дверні отвори великих розмірів як з одного боку ,так і напроти.А також може комплектуватися боковими вікнами.Усі вікна та двері оснащені газовими доводчиками,що надійно фіксують їх у відчиненому чи зачиненому стані.