Промислові теплиці

Тепличний бізнес набуває все більшого поширення в Україні. Багато інвесторів вже зараз оцінили вигоди вкладень в тепличний бізнес і будівництво промислових теплиць. Незважаючи на високу вартість промислові теплиці приносять стабільно високий прибуток. Наша компанія займається інжинірингом, поставками і будівництвом «під ключ» сучасних тепличних комплексів. Багаторічний досвід роботи співробітниками компанії накопичені великі знання і досвід в області тепличних технологій і будівництва Все це дозволяє здійснювати реалізацію проектів з будівництва промислових теплиць в максимально стислі терміни і з високою якістю робіт. Тепличне обладнання та матеріали для будівництва промислових теплиць пропонуються в комплекті, є високоякісними і утворюють єдиний сучасний тепличний комплекс, що забезпечує високоефективне виробництво овочів, квітів та зелені, згідно з усіма агрономічних вимогам до промислової технології вирощування в закритому грунті.

Всі наші теплиці виконані відповідно до стандартів та сертифікатів якості.


Надійні ,практичні та довговічні,за прийнятними цінами.Приймаємо замовлення на виготовлення теплиць індивідуальних розмірів.

Каркас виготовлений із круглої чорної сталевої труби ДУ 32 (зовнішній діаметр 42.3 мм) та ДУ 25 (зовнішній діаметр 33.5 мм) (ГОСТ 2767 *) .Товщина стінки 3мм.

Каркас ретельно обробляється двома шарами грунтовки та третій шар наноситься  спеціальна фарба,яка містить в своєму складі потужний комплекс антикорозійних пігментів.

Торцеві сторони обшиті якісним полікарбонатом товщиною.Каркас теплиці під замолення накривається багатосезонною плівкою з зовнішньої та внутрішнії сторони ферм ( Грецького виробництва),таким чином здійснюється "ефект Термос" або ж полікарбонатом будь-якої товщини.  

У стандартній комлектації конструкція із торцевих сторін має три віконних та одні дверні отвори великих розмірів як з одного боку ,так і напроти.А також може комплектуватися боковими вікнами.Усі вікна та двері оснащені газовими доводчиками,що надійно фіксують їх у відчиненому чи зачиненому стані.